JM Beauty Center - шаблон joomla Скрипты

 

PROGRAM KONFERENCE ARHIKULT 2020

Kongresni center Brdo pri Kranju 28.05. 2020

Dvorana »Splendens«,

8:00h – 8:50 Prijava udeležencev: napitki , slano  in sladko

8:50 Pozdravni govor

09:00 – 10:30 PREDAVANJA 1. sklop : KULTURA GRADNJE

(A- zakonodaja in standardi, C- tehnologija, materiali in tehnika)

  • asist. Matej Radinja, UL FGG »Celovito upravljanje z vodo v mestih« / Strokovni prispevek,

  • Tomo Žnidaršič, »Zelene strehe«, Standard  ONORM l1131, N3691 / Standard,

  • Miloš Kmetič , Izvedbe notranjih izolacij

  • Klemen Kosec, Akustične obloge / Strokovni prispevek

10:30 – 11:00 Odmor / napitki

11:00 – 12:00 PREDAVANJA 1. sklop: KULTURA GRADNJE

  • Iztok Kamenski, Sistemi fasad / Strokovni prispevek
  • Neža Močnik, »Standard o dnevni svetlobi v stavbah« / Standard,
  • Mitja Velikaje, Strešne membrane / Strokovni prispevek
  • Robert Smodiš, Trajnostna arhitektura / Strokovni prispevek

12:00 – 13:00 Odmor / kosilo

13:00 – 14:30 PREDAVANJA 2. sklop: ARHITEKTURA / KULTURA

(A- Zakonodaja in standardi, B-teorija in referenčna praksa, C- tehnologija, materiali in tehnika)

  • dr. Andreja Zapušek Černe, Albreht Andreja, Taktilne oznake, SIST 1186:2016 / Standard
  • Milan Hajduković, Predsednik SZPV ''Zahteve nove požarno varstvene smernice (PVS) / Zakonodaja
  • Primož Bernard: PVS: Sistemi fasad, streh in stropov / Zakonodaja,

14:30 – 15:00 Odmor / napitki /

15:00h – 16:30h PREDAVANJA 2. sklop:: ARHITEKTURA / KULTURA

  • dr. Mitja Košir, Podnebno prilagojene stavbe: danes za jutri
  • Damjan Bradač & Marko Dabrović / BIM v Arhitekturi
  • dr. Vlatko Bosiljkov, UL FGG ), sanacije spom.. zaščitenih objektov

                                                                                     

16:30h – 16:50h Odmor / napitki

 

16:50 – 19:00 PREDAVANJA 2. sklop: ARHITEKTURA / KULTURA

  • Maroje Mrduljaš, »Fiume Fantastica.«, povijest Rijeke / zgodovina
  • Dinko Peračić, arhitektura
  • David Mišič, »Styria arhitekti«, arhitektura
  • Marko Dabrović, 3LHD, arhitektura

19:00 – 19:30 Razglasitev in podelitev nagrad “ARHIKULT 2020”

19:30 – ∞ Večerja / Druženje ob glasbi: Koncert »Kitara in ustna harmonika«