JM Beauty Center - шаблон joomla Скрипты

Konferenčni center Brdo pri Kranju , 22. 10. 2021

URA       PREDAVATELJ                                              PREDAVANJE                                                                                                               

               08:40                                                               Otvoritveni nagovor    

               SKLOP A (9:00H- 13:20)                                                                                                                                                            

               TEMELJNA TLA / TLAKI                             

  9:00      Ing. Michael Bissmann (AUT)                     "Rapid Impact Compaction"

  9:20      Damir Hamzič                                                "Talne površine brez stikov”

  9:40      Vito Žalig                                                         "Celostno upravljanje z odpadnimi vodami v industriji"

10:00      Rainer Schaible (NEM)                                 "Odvodnjavanje padavinskih vod")

10:20      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                    

10:40      Andreas Blümel (AUT)                                  “Acoustic solutions with wood wool panels"

11:00      Tomi Tehomaa (FIN)                                      "Acoustic in flooring"

11:20      Neža Močnik                                                   "Svetloba in zrak za produktivna in zdrava delovna mesta« 

11:40      Rok Prislan                                                     "Akustika: udarni zvok, hrup, tehnična smernica"

10:20      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                    

12:20      mag. Boris Banfi                                            "Centralni nadzorni sistemi v industriji"

12:40      Tomo Žnidaršić                                              "Ravne strehe industrijskih objektov"

13:00      kosilo (60 min)                                                                                                                                                                                       

               SKLOP B (14:00H- 17:00)                                                                                                                                                            

14:00      prof. dr. Miha Tomaževič                               Arhitektura in zagotavljanje potresno odporne družbe'

14:20      Miloš Kmetič                                                   "Industrijski objekti iz porobetona"

14:40      asist prof. dr. Roberto Scotta (ITA)             "Concrete buildings cast into woodchip - cement formworks" 

15:00      Pietro Cacciatori (ITA)                                   "Resistance of suspended facades to wind andearthquake"

15:20      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                      

15:40      Nora Pollman (AUT)                                      "Weather-resistant powder coatings for facades"

16:00      Thomas Haltenhof                                         "Advanced Facade Design and Technology"

16:20      Marko Rožman                                               "Izolacijski fasadni paneli"

16:40      dr. Matjaž Žnidaršič (SLO)                            "Novi trendi steklenih ovojev stavb"

17:00      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                              

               SKLOP  C (17:20 -∞ )                                                                                                                                                                   

17:20      dr. Maroje Mrduljaš (HRV)                           "Industrijska arhitektura kroz vrijeme"

17:40      Bojan Lebar                                                     MODERNA, arhitektirni studio

18:00      Cristoph Behling (ANG)                                CHRISTOPH BEHLING DESIGN, oblikovalski studio

18:20      Predrag Milutinovič (SRB)                            MAPA ARCHITECTS, arhitektirni studio

18:40      odmor (20 min)                                                                                                                                                                                     

19:00      Anton Žižek                                                     SUPERFORM, arhitektirni studio

19:20      Marko Dabrović (HRV)                                 "Campus Rimac", 3LHD, arhitektirni studio

20:30      večerja                                                                                                                                                                                                    

Diamantni pokrovitelji

GEBERIT

Zlati pokrovitelji

Schoeck

Srebrni pokrovitelji

FUNDERMAX
BAUDER
KANUFCEILING
ROTO
TERRA-MIX
lepatex
EKOSTIL
SIKA
FIBRAN
žurbi
ZUMTOBEL
PILON AEC
alukonigstahl
t-lotus
 zumtobel
 starman
 iso span
schwarzmann
 alpod
 xella
 hauraton

Bronasti pokrovitelji

MODERNA